سرمربی پانیونیوس : بازیکنان ایرانی مان برای ما عزیزتر شده اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد – میچالیس گریگوریو سرمربی پانیونیوس وضعیت دو بازیکن ایرانی تیمش را مطلوب توصیف کرد و گفت : قطعا در بازیهای آینده تیمش از آنها استفاده خواهد کرد.

سرمربی پانیونیوس : بازیکنان ایرانی مان برای ما عزیزتر شده اند

به گزارش صدای معتمد به نقل از رادیو ورزش یونان ، میچالیس گریگوریو درباره وضعیت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی گفت : این دو بازیکن شرایط خوبی دارند و من با این دو بازیکن خیلی صحبت کردم، لازم است بگویم آنها شرایط خوبی دارند و مشکلی نیست.

سرمربی پانیونیوس ادامه داد : برای بازیهای بعدی روی این دو بازیکن حساب ویژه ای کردم و به آنها بازی خواهم داد.ما در کنار حاج صفی و شجاعی خواهیم بود و از این دو بازیکن حمایت خواهیم کرد. این دو تصمیم مهمی را برای ما اجرایی کردند. اگر آنها در بدو ورود به باشگاه برای ما عزیز بودند،الان ۵ برابر عزیز هستند.

سرمربی پانیونیوس درباره وضعیت احسان حاج صفی گفت : او بازیکن بزرگی است که می تواند در ۳ پست مخالف بازی کندو این دست ما را خیلی باز می گذارد تا در پست های مختلف از او استفاده کنیم.

گریگوریو افزود : آنها از تجربیات زیادی برخوردار هستند و من فکر می کنم که حاج صفی آینده بسیار روشنی پیش رو خواهد داشت ، چون بازیکنی با قابلیت هایی خاص است و در هر پستی می تواند بازی کند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا آنها در صدد جذب کریم انصاری فر هستند یا خیر گفت : اول باید تصمیم بازیکن را بدانیم و بعد از آن شاهد اقدامات ما خواهید بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شش =

logo-samandehi